İş İngilizcesi Programları

 

Mesleki dil programları ya da bilinen adıyla iş İngilizcesi (Business English) iş hayatında İngilizceyi kullanmak zorunda olup mesleki terimlerde zorlanan ya da  eposta yazmakta, sunum yaparken kendini ifade etmekte zorlanan profesyoneller için geliştirilmiş eğitim programlarıdır.

İş İngilizcesi programlarımız 48 dersten oluşmaktadır. Öğrencinin B1 seviyesinde İngilizce düzeyine sahip olması gerekmektedir. Kurumumuzda ücretsiz seviye tespit sınavına katılarak seviyenizi öğrenebilirsiniz. Seviyeniz uygunsa Genel İş İngilizcesi gruplarımıza katılmanız mümkündür. Bu programlarda günlük iş hayatında karşılaşabileceğiniz temel konular ele alınır. Programın sonunda iş toplantıları, seyahatlerinde, telefon görüşmelerinde, konferanslarda iyi İngilizce kullanmayı,Toplantılar, seyahatler ve telefon görüşmelerinde rahatça iletişim kurmayı, profesyonel işe alım görüşmeleri gerçekleştirebilmeyi, yazışmalarda, özgeçmiş hazırlamada İngilizceyi daha etkin kullanabilmeyi öğrenmiş olursunuz.

Profesyonellerin tercih ettiği İş İngilizcesi kursunda kişilerin alanlarına yönelik iletişim kurma becerileri gelişirken İngilizceye dil olarak hakimiyetleri de önemli ölçüde artar. Böylelikle sosyal hayatlarında da İngilizceyi daha kaliteli kullanabilir hale gelirler. Bazı katılımcılarımızın İngilizce dil becerileri oldukça yüksek olmasına karşın mesleki İngilizceye hakimiyetlerinin kısıtlı olması kendilerinde özgüven eksikliği yaratmaktadır. Program sonunda kişinin özgüveninin artmasıyla kariyer gelişimine katkı sağlanmaktadır.

İş İngilizcesi eğitimlerimiz alanında uzmanlaşmış, uluslararası formasyon sertifikaları olan yabancı öğretmenler tarafından düzenlenmektedir. 4-6 kişilik gruplardan oluşan İş İngilizcesi sınıflarımızda tüm katılımcıların aktif olduğu, roleplaylerle olası vakaların canlandırıldığı, sunumların yapıldığı dinamik bir ortam oluşturulmaktadır. Böylelikle sanki iş hayatında doğal ortamınızdaymışçasına İş İngilizcesini kullanmayı pratik edersiniz.

Daha özel meslek branşlarında ise mesleki terminolojinin İngilizcede doğru ve yerinde kullanılması ve hayata geçirilmesi amaçlanmaktadır.

Özel mesleki İngilizce program seçeneklerimiz:

Tıp/ Medikal İngilizce

Hukuk İngilizcesi

Finans İngilizcesi

Turizm İngilizcesidir.

Özel mesleki İngilizce programlarında birebir ders veya kendi oluşturacağınız VIP grup eğitimi olarak eğitimini düzenlemekteyiz.

Mesleki/ İş İngilizcesi kurslarımız kurumsal müşterilerimiz için in-house (şirket içi) eğitimler şeklinde kendi ortamınızda kendi gruplarınıza da uyarlanabilmektedir.