Sınavlara Hazırlık Eğitimleri

 

Sınav hazırlık programlarımız sınav içeriğine göre özel ders veya grup dersleri şeklinde planlanmaktadır. İster bire bir ders olsun ister özel nitelikli sınıf dersleri olsun sınav hazırlık programlarında amacımız öğrencileri istedikleri hedefe ulaştırmaktır. Bu nedenle sınav içeriğine yönelik materyaller kullanılır ve sınav taktikleri için gereken aksiyonlar alınarak deneme sınavlarıyla pekiştirilir.

TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY (Hazırlık Atlama), SAT, Almanca Aile Birleşimi, DELF/DALF sınavlarında adayları başarıya ulaştırmak için alanında uzman, sınav deneyimi olan eğitmen kadromuzla kişiye özel çözümler sunarız.

Sınav eğitimlerimize, yurtdışında öğrenim görmek isteyen veya hazırlık sınıfından muaf olmak isteyen öğrenciler, akademik derecesini yükseltmek isteyen akademisyenler katılabilirler. Bunun yanı sıra dil yetkinliklerini belgelemek isteyenler, yurtdışına yerleşmek için dil düzeyini belgelemek durumunda olanlar, dil tazminatı almak isteyen kamu ve özel kurum çalışanları da yabancı dil sınav eğitimlerimize katılabilirler.